Individualios konsultacijos

Kartais žmogaus gyvenime būna sudėtingų situacijų, kurios tarsi išmuša iš vėžių: sujaukia įprastą gyvenimą, priverčia nerimauti, kentėti, ieškoti naujų sprendimų. Kad ir kaip žmogus besistengtų savarankiškai susidoroti su iškylančiais sunkumais, tam tikrais atvejais prireikia psichologo pagalbos, nukreipiančios tinkama linkme, padedančios susivokti, tarsi iš šalies pažvelgti į iškilusius sunkumus ir juos įveikti. Profesionali specialisto pagalba leidžia žmogui į sudėtingas situacijas pažvelgti kitaip, geriau pažinti save, išmokti priimti gyvenimo iššūkius, keistis bei pamatyti galimybes numatant tolimesnius žingsnius.

Kaip vyksta psichologinis konsultavimas?

Tai yra 50 minučių trukmės psichologo ir kliento susitikimas, kurio metu žmogus, padedamas psichologo, ieško sprendimų, reikalingų įveikti iškilusius sunkumus, išgyventi sudėtingas situacijas. Profesionali specialisto pagalba leidžia žmogui geriau suvokti esamą situaciją, pažinti save, atrasti vidinius resursus, pastebėti tai, kas gali padėti judėti į priekį, pamatyti galimybes.

Kas gali ir kada kreiptis?

  • Individualios psichologinės konsultacijos, psichoterapija suaugusiems ir paaugliams (baimės, depresija, netektis, nerimas, liūdesys, konfliktų ir bendravimo problemų sprendimas, pasitikėjimo savimi ugdymas ir kt.);
  • šeimos (porų) konsultavimas;
  • tėvų – vaikų santykių problemų sprendimas.

Kaina

Individualios konsultacijos kaina nuo 45 Eur / 50 min, šeimų / porų konsultacijos kaina nuo 60 Eur / 1,5 val.   Konsultuojama lietuvių, lenkų, rusų kalbomis. Užtikriname konfidencialumą. Išankstinė registracija būtina, galite registruotis telefonu arba el. paštu.